Zobrazit produkty

Materiál plachty haly

Pro naše montované haly máme technické textílie potažené silným PVC. Tento druh opláštění montované haly je ošetřen vysokoúrovňovým UV filtrem pro maximální životnost, vzdoruje ohni (skupina hořlavosti B: nesnadno hořlavá), PVC má velkou sílu v tahu a je 100% nepromokavá. Barva PVC plachty pro naše montované, obloukové, plachtové haly, je určena standardně bílá pro všechny typy skladových hal z naší nabídky (z důvodu denního prosvětlení). V nabídce máme ale také barevnou variantu tmavě zelená nebo světle šedá.

Díky vysoké odolnosti materiálu vůči vnějším vlivům dosahuje životnost plachty montované haly až 20 let. Plachtové haly jsou stále rozšířenější. Plachtová hala je vyráběna z kvalitních materiálů a proto dosahuje  maximální životnost. Případné poškození plachty montované haly (prořezání, protržení apod.) je lehce opravitelné a cenově nenákladné.

Plachta PVC 650g/m2

PVC 650g/m2 je standardně dodávaná technická textilie (plachta), která splňuje skupinu hořlavosti B, případné řešení o umístění plachtové haly na stavebním úřadě tak splňujete další požadavek úřadu.

PVC s gramáží materiálu pod 650g/m2 nespadá do skupiny hořlavosti B: proto se při koupi takové haly vystavujete riziku, že Vám nebude montáž povolena úřadem.