Zobrazit produkty

Proč naše skladové haly?

Naši zákazníci oceňují naše skladové haly pro snadnou montáž, silnou konstrukci, variabilní použití a příznivé ceny. Nemusíte platit další peníze na nákup pevného zemního ukotvení, protože všechny části skladové montované haly jsou zahrnuty do balení. Jsou navrhovány tak, aby montáž haly byla snadná a pohodová.

Naše skladovací haly prošly testem CE. Skladové haly jsou nejčastěji využívány jako skladové haly a haly pro skladování různého materiálu či zboží. Díky velkému vnitřnímu prostoru, rychlou montáž a snadnou demontáž, patří skladové haly mezi nejprodávanější haly.

Skladové haly jsou celoroční, nezateplené. Veškeré typy montovaných hal jsou vhodné k realizaci skladové haly. Avšak každý typ haly má svá specifika. Skladovací hala je vhodným ekonomickým řešením, kdy za nízké finanční prostředky získáte mnoho skladovacího prostoru. Nabízíme několik variant, které jsou typizované svými rozměry a typem haly.

Skladové haly opláštěné PVC textilií jsou nejvhodnější pro skladování palet, hutního materiálu, sypkého materiálu, regálového skladovaní. Díky světelné propustnosti opláštění z PVC textilie je uvnitř během denních hodin přirozené světlo, což šetří náklady na užívaní haly.

Proč vybrat skladovací halu:

  • Nízká cena
  • Rychlá montáž
  • Snadná demontáž a přesun na jiné místo
  • Odolává povětrnostním podmínkám v ČR