Zobrazit produkty

Plánujete si postavit své vlastní sportovní hřiště nebo jen tělocvičnu? Toužíte po vlastních prostorech, kde můžete hrát volejbal nebo badminton? Nečekejte na to, až se počasí po zimních měsících umoudří a přinese konečně vyšší teploty a samozřejmě nebe bez jakéhokoli mráčku. Volba zastřešených sportovních hřišť je v současnosti mnohem oblíbenější a převážně rozšířenější. Díky této možnosti máte možnost provozovat svůj oblíbený venkovní sport celoročně, což je báječná zpráva.

Jestliže ovšem toužíte po vlastním sportovním místě, nemusíte hledat prostory k pronájmu. Není třeba ani uvažovat nad případnou koupí staré budovy, kterou byste se odhodlali zrekonstruovat. Nechcete přece peníze jen tak vyhodit z okna. Raději se rozhodněte pro jinou možnost, a sice pro koupi sportovní haly. Jedná se totiž o přijatelnější řešení, které vás dovede ke spokojenosti mnohem rychleji než koupě potřebného prostoru.

Jedná se totiž o investici, která vydrží minimálně dvacet let. Náklady na údržbu jsou minimální, proto i v této oblasti ušetříte. Představte si, co byste všechno museli udělat pro rekonstrukci případné budovy či jak byste se mus

Sportovní montované haly

Sportovní montované haly

eli držet, abyste neponičili nic v pronájmu daných prostor. Raději zvolte alternativu sportovní haly a budete vážně spokojeni.

Tyto haly slouží nejčastěji k zastřešení tenisových kurtu, ale také skvěle poslouží i jako střecha fotbalového nebo volejbalového hřiště. Skvěle slouží i jako přístřešek pro bazén. Vždy jsou navrženy opravdu kvalitně a s vlastnostmi, které oceníte.

Tyto typy hal jsou tvořeny příhradovou nebo bez příhradové konstrukce, dále plnostěnnými sloupy a příhradovými vazníky. Díky těmto částem můžete být klidni, protože vás nezastraší ani sněhové či povětrnostní podmínky. Budete tedy zcela ochráněni před jakýmikoli změnami počasí.

Pokud byste do budoucna měli zájem i o přemístění takové haly, není problém. Jejich přemístitelnost je snadná a opětovaná montáž je ještě jednodušší. Je možné je sehnat jak v zateplené, tak nezateplené variantě. Navíc ji můžete najít i v jiné než v bílé barevné variantě. Výstavba je opravdu rychlá a velmi nenákladná, případná montáž se řadí také mezi stejně jednoduché záležitosti. Kvalitu jistě potvrdí i dlouhodobá záruka.