Zobrazit produkty
Proč zvolit plachtové haly?

Proč zvolit plachtové haly?

Mnoho podnikatelů touží po velkém a především kvalitním skladu. Pokud ho již mají, často se stane, že jej touží o něco rozšířit. Ovšem rozpočet je mnohdy to, co je opravdu souží. Pronájem nových prostor nebo naopak další peníze vyhozené bokem při hledání ještě nějakých prostor jsou velkým zásahem do financí podniku.

Pokud se nejedná o takový podnik, jenž by měl něco ušetřeno, není vhodné přistoupit k takovému pronájmu. Jednalo by se o krok vedle, která by později mohl mít velké následky. Nejhorší možná scénář by mohl být i to, že se firma ztroskotá.

Jestliže ovšem takový sklad nutně potřebujete, nevzdávejte toto své hledání, kupte si plachtovou halu. Jedná se o takové řešení, které poslouží jak dlouhodobě, tak i na krátko. Záleží na to, jak dlouhou chcete svůj sklad rozšiřovat. Díky jednoduché montáži i demontáži ale můžete tyto haly využít jen krátkodobě a popřípadě si je v době nouze zase rozložit.

Mezi hlavní důvody patří převážně výhodná cena. Náklady jsou opravdu mnohem nižší než na jiná řešení, která by vám také mohli vyřešit danou situaci. Odpůrce uklízení jistě zaujme především nízká, takřka nulová údržba. Neminete tedy ani náklady spojené s touto nepříjemnou činností. Plachtové haly se skládají z nejrůznějších kvalitních technologií, které zaručují dlouhou živnost.

Předností skladových hal MONTCOM je určitě snadná montáž i demontáž, kterou zvládnete i svépomoci. Stačí vám pouze pár zdatných chlapů z řad vašich zaměstnanců. Tato jednoduchost opět zaručuje nízké náklady na provoz těchto skladů.

Nekupujte si tedy drahé pozemky nebo nepronajímejte zbytečně drahé prostory, které by vám po chvíli stejně nebyly dost dobré. Zamyslete se nad stálejším řešením, a sice nad textilními halami. Tato volba nikdy nebude krokem vedle.