Zobrazit produkty

Ocelové konstrukce

Rámy našich skladových hal jsou vyrobeny z ocelových trubek a profilů, které jsou galvanicky pozinkovány. Ocelové konstrukce jsou kvalitní, pevné a mají dlouhou životnost. Tvar a použití konstrukčních prvků je speciálně a staticky vyroben pro každý typ skladové haly z naší nabídky jednotlivě. Kotevní systém konstrukce haly nevyžaduje betonové základy, každý oblouk je zakončen svou patkou. Halu tak lze umístit na travnatý povrch pomocí kotvících základen nebo asfalt, betonové desky, zámkovou dlažbu, apod. Způsob její instalace je pak určen konkrétním typem povrchu. U daných, větších typů je celková stabilita montované haly řešena zavětrovacím systémem.

Rámy našich skladových hal jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ocelových trubek, které jsou galvanicky pozinkovány. Ocelové konstrukce jsou kvalitní, pevné a mají dlouhou životnost. Ocelové konstrukce jsou pro každou skladovou halu z nabídky odlišná. Všechny ocelové konstrukce jsou typizované pro naše obloukové, plachtové haly neboli hangáry.

Kotevní systém konstrukce montované haly nevyžaduje betonové základy, halu tak lze umístit na travnatý povrch pomocí kotvících základen, ale je možné ukotvit halu také na asfalt, betonové desky, zámkovou dlažbu, apod. Způsob její instalace je pak určen konkrétním typem povrchu. Celková stabilita montované haly je řešena zavětrovacím systémem (u vybraných typů).