Zobrazit produkty
Výhody textilních hal

Výhody textilních hal

Ve spoustě podniků se ředitel často dostane do situace, kdy musí uvažovat nad tím, kde by mohl sehnat patřičné prostory. Tato situace nastává většinou ve chvíli, kdy se podnik během několika let rozroste a najednou bude současná budova pro podnik malá. Jedná se například u truhláře, u kterých se může stát, že při velké objednávce nemohou skladovat potřebný materiál a následně i hotové výrobky v dílně, protože by neměli prostor na práci.

Majitelé takovýchto podniků proto mnohdy hledají možné prostory k pronájmu, aby na daných pár měsíců, během kterých objednávka má být vyřízena, uskladnili potřebný materiál a jiné. Takový pronájem stojí ale velké peníze a rozhodně se, převážně u malých firem, nevyplatí. Raději zvažte koupi textilních hal.

Textilní haly jsou ideální řešením, protože je můžete kdykoliv složit a kdykoliv rozložit. Například u montovaných hal bývá montáž a případná demontáž složitější, proto je podnikatelé využívají pouze v případě, má-li se jednat o dlouhodobé prostory, jež budou hodně využívány. Hledáte-li něco krátkodobého, co bude po ruce vždy, když potřebujete, textilní haly jsou mnohem lepší možností.

Samotná stavba je tedy velmi lehká. Nepotřebujete žádné stavební základy, stačí pouze zpevněná základní plocha. Má stavebnicové provedení, což znamená, že se jednoduše, snadně a rychle sestaví halová konstrukce a do ní se potom podle jednotlivých modulů zavede ochranná plachta, která následně ochrání materiál či zboží před nepříjemnými změnami počasí. Pakliže by se vám hala zdála příliš krátká nebo naopak příliš dlouhá, po jednotlivých modulech se dá libovolně zkracovat nebo prodlužovat.

Dalo by se říct, že se jedná o další výhodu, a to hlavně při uskladňování. Není třeba totiž velkých skladovacích prostorů. Mezi další velmi výhodně fakty patří i cenová návratnost v případě, že byste dostatečně textilní halu nevyužívali.